Форма 086 / о - для вступників

Будь-який навчальний заклад відповідає за здоров'я студентів і професійного колективу. Саме тому при надходженні від кожного абітурієнта потрібно медична довідка форма 086. Даний документ є на сьогоднішній день обов'язковим. Практично будь-яка приймальна комісія вимагає вищеназвану довідку в момент подачі документів на вступ. Представлений документ підтверджує відсутність поточних хвороб і демонструє наявність всіх необхідних щеплень. У ньому є висновки лікарів, які і будуть присутні в 086-й довідці. Крім цього, до неї прикріплять результати всіх аналізів.

Оперативне отримання довідки через 1 день


Без черг і довгого очікування видачі довідки

Абсолютно законні довідки


Ви нічим не ризикуєте, у нас є всі необхідні дозволи на видачу довідок

Велика мережа медичних центрів по всій Україні


Оперативне отримання медичної довідки можливе практично в будь-якому великому місті України

При традиційному підході до даного питання весь процес проходження лікарів і здачі аналізів може затягнутися на кілька днів, а то і тижнів. Саме тому багато, кому терміново потрібна медична довідка 086, звертаються до нас. Адже наш центр — це оперативність і компетентність! Для отримання даної форми в звичайному медичному закладі потрібно вистояти не одну чергу і подолати всі бюрократичні перешкоди, властиві традиційній медицині. Задовго до вступу або оформлення на роботу отримувати її також не має сенсу, адже даний документ має термін дії. В результаті, ми потрапляємо у замкнене коло. Вийти з нього ви зможете, скориставшись нашими послугами. Медичний центр «Клініка ім. Гальченко В.В.» — це легкий спосіб швидко отримати всі необхідні меддокументи, включаючи форму 086. Якщо ви втомилися від черг і обмежених годин роботи лікарів, забудьте про поліклініку, розташовану за місцем проживання! Звертайтеся до нас — ми завжди раді допомогти!

Коли потрібна довідка

при вступі до університету;

під час працевлаштування на державному підприємстві;

при призначенні на посаду кухаря або перукаря.

Яких лікарів необхідно відвідати?

терапевта;
невропатолога;
отоларинголога;
окулиста;
декілька інших лікарів.

Що засвідчує

Обов'язково містить інформацію про щеплення від поліомієліту, гепатиту В і краснухи, а також АДСМ (дифтерія і правець), БЦЖ (туберкульоз), ЖПВ (свинка), ЖКО (кір), тести на Манту і флюрографію.

Залишилися питання ?

Звяжіться з нами за номером: +380 (44) 209-9-209 або задайте питання через форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом